Zamówienie

Zamów szkolenie

Poszukujemy Trenerów dla kadry pedagogicznej.

Czytaj dalej

Poszukujemy Trenerów

Szanowni Państwo, życzymy ciepłych, spokojnych i radosnych świąt Wielkanocy. Zespół ORKE

Czytaj dalej

Wesołych świąt Wielkanocy!

Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych otrzymał akredytację od Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Jest to oficjalne potwierdzenie wysokiej jakości prowadzonych przez ORKE działań oraz świadczy o zaangażowaniu ośrodka w rozwój osób i instytucji, które z nim współpracują.

Czytaj dalej

ORKE placówką akredytowaną!

Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku - życzy Zespół ORKE

Czytaj dalej

Wesołych Świąt!

Wybierz kurs z języka angielskiego lub niemieckiego, zdobądź dodatkowe kwalifikacje i bierz czynny udział w działaniach szkoły, które wymagają znajomości języka obcego! Dowiedz się więcej

Czytaj dalej

Kursy językowe dla nauczycieli!

Poznaj tematy szkoleń, które cieszą się największą popularnością wśród nauczycieli i dyrektorów szkół. Wśród nich: indywidualizacja nauczania, współpraca z trudnym rodzicem, ocenianie. Zobacz wszystkie tematy!

Czytaj dalej

10 najpopularniejszych tematów szkoleń!

Podczas tegorocznej edycji Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji w Kielcach eksperci docenili Karierę na Maksa. Innowacyjny pakiet wsparcia dla szkół w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego otrzymał wyróżnienie w kategorii pomoce dydaktyczne.

Czytaj dalej

Kariera na Maksa nagrodzona!

Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych wygrał przetarg na przeprowadzenie cyklu szkoleń, organizowany przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty. W ramach współpracy ośrodek przygotuje i przeprowadzi szkolenia dla nauczycieli matematyki z województwa dolnośląskiego.

Czytaj dalej

ORKE wygrywa przetarg