Zamówienie

Zamów szkolenia

Zamów kontakt z konsultantem, który przedstawi Ci szczegóły oferty ORKE

Dane zamawiającego

Dane organizacji

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Kontakt do Administratora danych – e-mail: wsip@wsip.com.pl, numer telefonu: infolinia: (+48) 801 220 555 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 22 36 83 801 (z telefonów komórkowych) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Kontakt do inspektora ochrony danych: iod@wsip.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Każda osoba ma również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Zasady przetwarzania danych osobowych

oraz Polityka cookies

ORKE jako lider edukacji w Polsce został oficjalnym partnerem Microsoft w programie Education Global Training. Dzięki temu wspólne realizujemy działania na rzecz popularyzacji nauczania w zakresie edukacji cyfrowej oraz przygotowania szkół i nauczycieli do wdrażania edukacji zdalnej w oparciu o...

Czytaj dalej

ORKE oficjalnym partnerem Microsoft

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem instruktażowym na temat kursów e-learningowych ORKE,. Obejrzenie go pozwoli lepiej zrozumieć na czym polega realizowanie szkolenia w takiej konwencji. Przekonacie się Państwo, jak dogodna to forma podnoszenia swoich kompetencji i zdobywania wiedzy.  ...

Czytaj dalej

E-learning ORKE – dlaczego warto spróbować ?

Zapraszamy do obejrzenia ciekawych webinarów wspierających nauczycieli w ich codziennych wyzwaniach.

Czytaj dalej

Bezpłatne webinary ORKE na rok szkolny 2021/22

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem instruktażowym na temat kursów e-learningowych ORKE,. Obejrzenie go pozwoli lepiej zrozumieć na czym polega realizowanie szkolenia w takiej konwencji.

Czytaj dalej

Webinary ORKE

Jednym z wyzwań współczesnej edukacji jest rozwijanie u uczniów kompetencji potrzebnych do samodzielnego projektowania przez nich własnej drogi edukacyjnej i zawodowej. Przewodnikiem w tym obszarze są zalecenia Rady Europy.

Czytaj dalej

Kariera na MAKSa odkrywa talenty uczniów

We współczesnej szkole nauczyciele mierzą się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest poszukiwanie sposobów, które sprawią, że nauka będzie traktowana przez uczniów jako fascynująca przygoda.

Czytaj dalej

Inspiracje trenerskie w pracy nauczyciela

Reforma ustroju szkolnego wymusiła znaczące zmiany w wielu aktach prawnych z różnych obszarów funkcjonowania szkoły.

Czytaj dalej

Wielkie zmiany w przepisach prawa oświatowego!

Konflikty – jak je rozwiązywać, aby utrwalić dobre relacje i budować wspólnotę.

Czytaj dalej

Konflikty – jak je rozwiązywać?

Aktualności o zmianach w prawie oświatowym, tj. aktach prawnych, które dotyczą funkcjonowania szkół oraz projektach legislacyjne Ministerstwa Edukacji Narodowej, skierowane do konsultacji społecznych. Obok krótkich opisów, czego dotyczy poszczególny dokument, znajdą Państwo także linki do stron z ich treścią.

Czytaj dalej

Zmiany w prawie oświatowym

Poznaj tematy szkoleń, które cieszą się największą popularnością wśród nauczycieli i dyrektorów szkół. Wśród nich: indywidualizacja nauczania, współpraca z trudnym rodzicem, ocenianie. Zobacz wszystkie tematy!

Czytaj dalej

Top 10 szkoleń!

Jak narodził się zwyczaj przypinania biało-czerwonej kokardy w Dniu Flagi?
Przypinanie na piersi biało-czerwonej kokardy narodowej jest jednym ze sposobów uczczenia i celebrowania Dnia Flagi. Taki układ kolorów odpowiada barwom polskiego godła – Białego Orła na czerwonym polu. Zwyczaj przypinania kokardy popularyzują od lat polscy prezydenci. W tym roku obchodzimy 15 rocznicę ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej tego święta.

Czytaj dalej

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Poznaj wyjątkowa publikację WSiP „100 na 100. Antologię komiksu na stulecie odzyskania niepodległości”.

Czytaj dalej

Komiksowy hołd