Zamówienie

Zamów szkolenia

ORKE jako lider edukacji w Polsce został oficjalnym partnerem Microsoft w programie Education Global Training. Dzięki temu wspólne realizujemy działania na rzecz popularyzacji nauczania w zakresie edukacji cyfrowej oraz przygotowania szkół i nauczycieli do wdrażania edukacji zdalnej w oparciu o...

Czytaj dalej

ORKE oficjalnym partnerem Microsoft

Sytuacja w Ukrainie znacząco wpływa na kontekst edukacyjny. Zapraszamy do obejrzenia webinarów przygotowanych przez ekspertów ORKE w odpowiedzi na trudną sytuację geopolityczną. W polskich szkołach zwiększa się liczba dzieci cudzoziemskich oraz polskich dzieci, które wróciły z emigracji. W związku z...

Czytaj dalej

#SolidarnizUkrainą. Webinary ORKE – kontekst edukacyjny

Rekrutacja trwa

Czytaj dalej

Dołącz do grona ekspertów ORKE!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem instruktażowym na temat kursów e-learningowych ORKE,. Obejrzenie go pozwoli lepiej zrozumieć na czym polega realizowanie szkolenia w takiej konwencji.

Czytaj dalej

Webinary ORKE

Jednym z wyzwań współczesnej edukacji jest rozwijanie u uczniów kompetencji potrzebnych do samodzielnego projektowania przez nich własnej drogi edukacyjnej i zawodowej. Przewodnikiem w tym obszarze są zalecenia Rady Europy.

Czytaj dalej

Kariera na MAKSa odkrywa talenty uczniów

We współczesnej szkole nauczyciele mierzą się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest poszukiwanie sposobów, które sprawią, że nauka będzie traktowana przez uczniów jako fascynująca przygoda.

Czytaj dalej

Inspiracje trenerskie w pracy nauczyciela

Reforma ustroju szkolnego wymusiła znaczące zmiany w wielu aktach prawnych z różnych obszarów funkcjonowania szkoły.

Czytaj dalej

Wielkie zmiany w przepisach prawa oświatowego!

Konflikty – jak je rozwiązywać, aby utrwalić dobre relacje i budować wspólnotę.

Czytaj dalej

Konflikty – jak je rozwiązywać?

Aktualności o zmianach w prawie oświatowym, tj. aktach prawnych, które dotyczą funkcjonowania szkół oraz projektach legislacyjne Ministerstwa Edukacji Narodowej, skierowane do konsultacji społecznych. Obok krótkich opisów, czego dotyczy poszczególny dokument, znajdą Państwo także linki do stron z ich treścią.

Czytaj dalej

Zmiany w prawie oświatowym

Poznaj tematy szkoleń, które cieszą się największą popularnością wśród nauczycieli i dyrektorów szkół. Wśród nich: indywidualizacja nauczania, współpraca z trudnym rodzicem, ocenianie. Zobacz wszystkie tematy!

Czytaj dalej

Top 10 szkoleń!

Jak narodził się zwyczaj przypinania biało-czerwonej kokardy w Dniu Flagi?
Przypinanie na piersi biało-czerwonej kokardy narodowej jest jednym ze sposobów uczczenia i celebrowania Dnia Flagi. Taki układ kolorów odpowiada barwom polskiego godła – Białego Orła na czerwonym polu. Zwyczaj przypinania kokardy popularyzują od lat polscy prezydenci. W tym roku obchodzimy 15 rocznicę ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej tego święta.

Czytaj dalej

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Poznaj wyjątkowa publikację WSiP „100 na 100. Antologię komiksu na stulecie odzyskania niepodległości”.

Czytaj dalej

Komiksowy hołd