Zamówienie

Zamów szkolenia

Zamów kontakt z konsultantem, który przedstawi Ci szczegóły oferty ORKE

Dane zamawiającego

Dane organizacji

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Kontakt do Administratora danych – e-mail: wsip@wsip.com.pl, numer telefonu: infolinia: (+48) 801 220 555 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 22 36 83 801 (z telefonów komórkowych) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Kontakt do inspektora ochrony danych: iod@wsip.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Każda osoba ma również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Zasady przetwarzania danych osobowych

oraz Polityka cookies

Komiksowy hołd

Poznaj wyjątkową publikację WSiP „100 na 100. Antologię komiksu na stulecie odzyskania niepodległości”. Na 232 stronach antologii za pomocą siedemnastu komiksów historycznych przedstawiono kluczowe wydarzenia dla odzyskania i utrzymania przez Polskę niepodległości.

 

Zapraszamy na www.komiks100na100.pl

Na podstawie publikacji „100 na 100. Antologia komiksu na stulecie odzyskania niepodległości” przygotowaliśmy szkolenie, dzięki któremu dowiesz się jak kształtować wśród uczniów patriotyczne postawy w kontekście wychowania ku wartościom.
Wyjątkowość szkolenia podkreśla dodatkowo to, że proponowane metody pracy wzmacniają u dzieci i młodzieży samodzielność, kreatywność oraz innowacyjność.

Dowiedz się więcej o szkoleniu »