Zamówienie

Zamów szkolenia

Zamów wizytę konsultanta, który przedstawi szczegóły oferty

Dane zamawiającego

Dane organizacji

Administrator danych osobowych – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administratorem danych kierując korespondencję na adres poczty elektronicznej wsip@wsip.com.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): iod@wsip.pl.

Komiksowy hołd

Poznaj wyjątkową publikację WSiP „100 na 100. Antologię komiksu na stulecie odzyskania niepodległości”. Na 232 stronach antologii za pomocą siedemnastu komiksów historycznych przedstawiono kluczowe wydarzenia dla odzyskania i utrzymania przez Polskę niepodległości.

 

Zapraszamy na www.komiks100na100.pl

Na podstawie publikacji „100 na 100. Antologia komiksu na stulecie odzyskania niepodległości” przygotowaliśmy szkolenie, dzięki któremu dowiesz się jak kształtować wśród uczniów patriotyczne postawy w kontekście wychowania ku wartościom.
Wyjątkowość szkolenia podkreśla dodatkowo to, że proponowane metody pracy wzmacniają u dzieci i młodzieży samodzielność, kreatywność oraz innowacyjność.

Dowiedz się więcej o szkoleniu »