Zamówienie

Zamów szkolenia

ORKE oficjalnym partnerem Microsoft

ORKE jako lider edukacji w Polsce został oficjalnym partnerem Microsoft w programie Education Global Training.

Dzięki temu wspólne realizujemy działania na rzecz popularyzacji nauczania w zakresie edukacji cyfrowej oraz przygotowania szkół i nauczycieli do wdrażania edukacji zdalnej w oparciu o pakiet Microsoft Office 365.

Efektem współpracy ORKE i Microsoft Polska jest cykl wystandaryzowanych dydaktycznych kursów dla nauczycieli z Microsoft Office 365, które umożliwiają poznanie i zastosowanie programu Microsoft Office 365 w pracy z uczniami oraz spełniają wymogi doskonalenia zgodnego z prawem oświatowym.

Pakiet składa się z 3 autoryzowanych przez Microsoft ścieżek szkoleniowych, każda na innym poziomie zaawansowania wiedzy uczestnika. Program każdej z nich został tak skonstruowany, aby optymalnie wykorzystywać narzędzia Microsoft w różnych sytuacjach dydaktycznych: np. Teamsy – do organizacji i zarządzania wirtualną klasą; Forms – do tworzenia testów, quziów, czy One Note i Notatnik – do tworzenia, udostępniania i pracy na elektronicznych zasobach.

Rezultatem współpracy partnerskiej były też profesjonalne szkolenia dla trenerów i edukatorów ORKE prowadzone przez konsultantów Microsoft. Zespół Trenerów Microsoft ORKE jest gotowy do współpracy ze szkołami na terenie całej Polski i przekazywania wiedzy na temat zastosowania nowoczesnego narzędzia do edukacji zdalnej – Office 365.

Tematy kursów dla nauczycieli z Office 365 w ofercie ORKE

Wprowadzenie do narzędzi Office 365 dla edukacji. Poziom podstawowy -szkolenia on –line

Wprowadzenie do narzędzi Office 365 dla edukacji . Poziom podstawowy -szkolenia on –line plus szkolenia stacjonarne

Przygotowanie do wdrożenia w dydaktyce narzędzi Office 365. Poziom średnio zaawansowany -szkolenia on –line

Przygotowanie do wdrożenia w dydaktyce narzędzi Office 365. Poziom średnio zaawansowany-szkolenia on –line  plus  szkolenia stacjonarne

Wdrożenie do nauczania pakietu Office 365. Poziom zaawansowany -szkolenia on –line

Wdrożenie do nauczania pakietu Office 365. Poziom zaawansowany -szkolenia on –line  plus  szkolenia stacjonarne

Więcej o poszczególnych programach szkoleń znajdziesz  TU