Zamówienie

Zamów szkolenia

ORKE z międzynarodowym certyfikatem ISO 9001:2015!

W czerwcu 2018 roku , Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, organ prowadzący Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych (ORKE),  po przejściu niezależnego, zewnętrznego audytu,  otrzymały certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2015.

Jest to potwierdzenie pełnego dopasowania do wymagań, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. Przyznany certyfikat obejmuje zarówno prowadzoną przez WSiP działalność wydawniczą, jak i szkoleniową realizowaną przez sieć szkół językowych Profi-Lingua i Empik School we wszystkich lokalizacjach na terenie całej Polski oraz Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych WSiP.

Certyfikat jest potwierdzeniem, że w swojej codziennej pracy WSiP koncentruje się na zapewnieniu, aby oferowane przez nas usługi szkoleniowe oraz produkty wydawnicze spełniały  potrzeby i oczekiwania klientów. Dbamy o budowanie trwałych relacji z rynkiem edukacyjnym,  nieustająco dążymy do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, aby oferta WSiP była przyjazna i pełna dla każdego użytkownika i uczącego się. Nasze cele strategiczne realizujemy poprzez dążenie do zbudowania sprawnej i skutecznej organizacji wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz pracowników.