Zamówienie

Zamów szkolenia

Kariera na Maksa nagrodzona!

Podczas tegorocznej edycji Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji w Kielcach eksperci docenili Karierę na Maksa. Innowacyjny pakiet wsparcia dla szkół w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego otrzymał wyróżnienie w kategorii pomoce dydaktyczne.

0001

Pakiet Kariera na Maksa to zarówno nowoczesne, zintegrowane narzędzia służące do realizacji doradztwa edukacyjno-zawodowego, jak i stała pomoc we wdrażaniu i rozwoju tych usług w szkole. Koncepcja pakietu, jego założenia i struktura w pełni odpowiadają na potrzeby nowoczesnych szkół w zakresie realizacji usług doradztwa edukacyjno-zawodowego. Pakiet jest przeznaczony do prowadzenia zajęć z uczniami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W skład pakietu wchodzą:

  • 3 płyty DVD zawierające 15 odcinków serialu dla młodzieży Życie na Maksa z profesjonalnymi aktorami, wieloma wątkami i fabułą trzymającą w napięciu;
  • 15 scenariuszy lekcji ze wskazówkami metodycznymi dla prowadzącego oraz propozycją ćwiczeń dla uczniów (w wersji papierowej oraz w PDF-ie do samodzielnego wydrukowania);
  • CD-ROM z 15 prezentacjami lekcji, które pomogą w zaplanowaniu i przeprowadzeniu ciekawych zajęć;
  • Harmonogram realizacji pakietu dla klasy, który pozwoli dowolnemu nauczycielowi kontynuować program;
  • materiały dodatkowe (artykuły) dla prowadzącego, przybliżające zagadnienia szeroko rozumianego doradztwa edukacyjno-zawodowego.

Na wszystkich etapach konstruowania pakiet przechodził rzetelne testy i był poddawany ekspertyzie specjalistów z doradztwa edukacyjno-zawodowego. Kariera na MAKSa otrzymała pozytywne rekomendacje Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.

Pakiet Kariera na Maksa można kupić:
– za pośrednictwem konsultanta edukacyjnego
– w sklepie internetowym www.sklep.wsip.pl

Zamów pakiet Kariera na Maksa