Zamówienie

Zamów szkolenia

Zamów wizytę konsultanta, który przedstawi szczegóły oferty

Dane zamawiającego

Dane organizacji

Administrator danych osobowych – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administratorem danych kierując korespondencję na adres poczty elektronicznej wsip@wsip.com.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): iod@wsip.pl.

Bezpłatne webinary – poradnik ekspertów ORKE

Zapraszamy do obejrzenia webinarów, w których staramy się na bieżąco odpowiadać na najważniejsze i aktualne tematy związane z oświatą,
wspierające nauczycieli w ich codziennych wyzwaniach.

Webinar do kursu ORKE: Microsoft Office 365.

Webinar poprowadzi nasz ekspert, Pani Małgorzata Solowska. Z Teams Microsoft 365 związana od 5 lat. Pełniąc funkcję dyrektora wraz ze swoją kadrą pedagogiczną i administracją, czynnie wykorzystuje MS365 w swojej codziennej pracy. Skupia się na kształceniu miękkich umiejętności u uczniów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Podczas webinaru opowie nam jak pomocne są narzędzia MS Office w codziennej pracy nauczycieli i prowadzeniu zdalnej edukacji.

Webinar do kursu ORKE: Nowa dydaktyka zdalna.

Tematem webinaru jest dydaktyka szkolna w zmienionej rzeczywistości. W trakcie spotkania omówione zostaną podobieństwa i różnice związane z organizacją pracy szkoły jak również metodyką nauczania w modelu tradycyjnym, hybrydowym i zdalnym. Przedstawimy najważniejsze aspekty skutecznego nauczania na odległość.

Webinar do kursu ORKE: Indywidualizacja i specjalne potrzeby edukacyjne.

W trakcie webinaru, w sposób holistyczny została przybliżona sylwetka ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, nie tylko w kontekście edukacji tradycyjnej, ale również w aspekcie edukacji zdalnej. Inspirujemy do refleksji oraz pokazujemy gotowe rozwiązania do wykorzystania z uczniami SPE w procesie indywidualizacji. Spotkanie prowadzi ekspert ORKE, Pani Izabela Juszkiewicz.

Webinar do kursu ORKE: G Suite.

Podczas webinaru próbujemy zrozumieć, jak innowacyjnie wykorzystać usługę G Suite w warsztacie pracy nauczyciela? Jak efektywnie wykorzystywać Classroom w procesie nauczania i uczenia oraz odpowiemy sobie na pytanie jakie korzyści daje nowoczesna technologia w pracy nauczyciela? Pomoże nam w tym Sabina Furgoł, nasz ekspert i opiekun merytoryczny Kursu – Google G Suite. Serdecznie zapraszamy

Webinar do kursu ORKE: Wychowanie i wartości.

Czy nauczyciel może dla ucznia być autorytetem? Czy uczniowie i dorośli mogą tworzyć wspólny świat wartości ? Jak budować świadomość emocjonalną ucznia i nauczyć go kontrolowania własnych emocji? Jak minimalizować ryzykowne zachowania uczniów i budować porozumienie w relacjach nauczyciel –uczeń – rodzic?
Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w webinarze, który prowadzi opiekun merytoryczny kursu, Beata Bryś. Serdecznie zapraszamy

Bezpieczna i komfortowa praca w wirtualnej.

W trosce o dobrostan społeczności szkolnej wydawnictwo WSiP wraz z ORKE -Ośrodkiem Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych przygotowaliśmy zestaw ciekawostek dydaktycznych oraz ważnych porad psychologicznych, na temat bezpiecznej i komfortowej pracy nauczyciela w rzeczywistości wirtualnej szkoły. Serdecznie zapraszamy

Rzuceni na głęboką wodę zdalnego nauczania

ORKE zaprasza na kolejny webinar! Nauka zdalna na gotowych zasobach – WSiPnet – czyli bezpieczny start dla nauczyciela w dobie zdalnego nauczania. Serdecznie zapraszamy.

Zdalne nauczanie w szkole. Jak je rozumieć i jak realizować?

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą częścią webinaru ORKE dotyczącego zdalnego nauczania w szkole – jak je rozumieć i jak realizować?

Microsoft Teams z ORKE. Jak przygotować materiały do lekcji zdalnej

Jak przygotować się do lekcji i stworzyć wirtualny zasób dedykowany danej klasie. Porady ORKE dotyczące zdalnego nauczania.

Microsoft Teams z ORKE. Jak założyć spotkanie i efektywnie wykorzystać możliwości Teams

Jak założyć spotkanie w MS Teams? Jak zaprosić uczniów? Jak ustalić zasady spotkania i przygotować się do niego? Porady ORKE dotyczące zdalnego nauczania w Teams.

Jak się uczyć. Ekspert ORKE Sabina Furgoł w Metro TV

W programie „Jak się uczyć” redaktor Justyna Suchecka, specjalizująca się w tematyce edukacyjnej, zadawać będzie ekspertom WSiP i ORKE pytania dotyczące uczenia się w domu. Wspólnie przedstawimy praktyczne porady, jak w wymuszonej pandemią rzeczywistości powinni postępować uczniowie, nauczyciele i rodzice, na co zwracać uwagę, czego unikać.

Dlaczego warto pracować na Teamsach?

Praktyczne porady ekspertów ORKE, które pomogą zrozumieć jak nowoczesna technologia usprawnia pracę nauczycieli i zwiększa atrakcyjność procesu nauczania.

Webinary ORKE – szkolenia bez ograniczeń

Dlaczego webinary ORKE są genialne? Jak wygląda nauka podczas webinarów? Czy można uczestniczyć w webinarze łącząc się z telefonu?

E-learning ORKE – efektywna nauka w domu

Czy można realizować kursy i szkolenia na odległość? Jak wygląda i co to jest e-learning? W naszym filmie pokażemy na czym polega e-learning i dlaczego ta forma nauki jest idealna
w czasach pandemii i nie tylko.