Zamówienie

Zamów szkolenia

Zasady ORKE

Nie tylko gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń, ale też pokazujemy, w jaki sposób o nią dbamy: współpracujemy z ekspertami, nasze materiały szkoleniowe są opiniowane przez autorytety, sami stosujemy skuteczne techniki nauczania, z którymi zapoznajemy nauczycieli. Kształcimy praktyczne umiejętności i zapewniamy konkretne efekty z każdego szkolenia.

1. PROFESJONALNI TRENERZY
Jesteśmy przekonani, że przekazywanie wiedzy wymaga szczególnych umiejętności i predyspozycji. Każdy z naszych instruktorów to specjalista edukacyjny z doświadczeniem trenerskim, znający najbardziej efektywne techniki przekazywania wiedzy.
2. OPINIA AUTORYTETÓW
Każde szkolenie ORKE i każdy materiał dydaktyczny są przygotowane przez uznanych ekspertów, a następnie przedstawiamy je do zaopiniowania autorytetom w danej dziedzinie edukacji. Wszystko po to, aby szkolenie zostało przygotowane zgodnie z najnowszą wiedzą i przyniosło uczestnikom wymierne i oczekiwane korzyści.
3. WIEDZA NA MIARĘ POTRZEB
Nasze szkolenia są podzielone na kategorie tematyczne, a ponadto możemy je przygotować na kilku poziomach zaawansowania. Zapewniamy indywidualne podejście do zakresu szkolenia i dbamy o dopasowanie naszej propozycji do oczekiwań i stanu wiedzy uczestników.
4. ZASTOSOWANIE WIEDZY
Minimum 60% czasu szkolenia przeznaczamy na zajęcia praktyczne, angażujące uczestników do działania – tylko w ten sposób można uczyć się efektywnie. Struktura niektórych szkoleń zakłada nawet do 95% czasu poświęcanego na ćwiczenia i warsztaty!
5. WYKORZYSTANIE ZDOBYTYCH UMIEJĘTNOŚCI W PRAKTYCE
Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia mogą być natychmiast zastosowane. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują materiały, które mogą wykorzystać na lekcjach lub w pracy zawodowej.
6. PONADPRZECIĘTNE STANDARDY
Każde szkolenie ORKE jest ustandaryzowane – od struktury materiałów przez ich zawartość merytoryczną aż po oprawę wizualną. Zapewnia to stałą i wysoką jakość materiałów, procesów i technik nauczania, a co za tym idzie ponadprzeciętny poziom szkoleń.
7. WYMIANA WSPÓLNYCH DOŚWIADCZEŃ
Współtwórcami szkoleń są ich uczestnicy – dyrektorzy i nauczyciele. Uczestnik nie tylko słucha, ale też aktywnie uczestniczy w procesie przekazywania wiedzy i dzielenia się nią – praca grupowa, wymiana doświadczeń i omawianie rzeczywistych sytuacji najlepiej służą przyswajaniu wiedzy.
8. WYMIERNE EFEKTY
Uczestnicy szkoleń ORKE mogą się spodziewać konkretnych efektów naszej pracy. Każde szkolenie przygotowujemy z myślą o tym, jakie korzyści przyniesie ono uczestnikom: z jakiego obszaru wiedzę i kompetencje zdobędą, jakie umiejętności rozwiną i jak będą mogli zastosować je w szkole.