Zamów wizytę konsultanta, który przedstawi szczegóły oferty

Dane zamawiającego

Dane organizacji

Administrator danych osobowych – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administratorem danych kierując korespondencję na adres poczty elektronicznej wsip@wsip.com.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): iod@wsip.pl.

E-learning
Bezpieczeństwo w sieci komputerowej – Poziom 2 – Cyberskiller

Zamów szkolenie

Tematyka szkolenia: Edukacja medialna i cyfrowa. Kurs informatyczny Cyberskiller. Sieci komputerowe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

Jak zrealizować podstawę programową na poziomie rozszerzonym z informatyki dotyczącej sieci komputerowych oraz prowadzić kółka zainteresowań i przygotowywać do konkursów tematycznych?

To szkolenie jest dla Ciebie!

Dzięki udziałowi w szkoleniu:

  • Otrzymasz wiedzę jak działa protokół wysyłania poczty elektronicznej SMTP oraz podstawy bezpieczeństwa wysyłanej i odbieranej poczty.
  • Poznasz wybrane metody autoryzacji w przeglądarce internetowej (Digest, JWT).
  • Uzyskasz praktyczne wskazówki jak działa program SSH oraz poznasz praktyczne metody pozwalające przechwycić połącznie SSH.
  • Dowiesz się czym jest certyfikat klucza publicznego oraz do czego używany jest klucz prywatny w protokole HTTPS.
  • Dostaniesz dostęp do materiałów teoretycznych oraz materiałów Video przedstawiających sposób rozwiązania zadań wraz z omówieniem podczas trwania szkolenia.

 

Forma szkolenia:  e-learning
Czas trwania:  12 x 45 minut
Dostęp do platformy Cyberskiller: 4 tygodnie

Szkolenie będzie dostępne od 1.04.2021r.

Każde szkolenie zawiera dostęp do platformy nauczania Cyberskiller ze zdalnymi laboratoriami, dostępnymi 24/7 przez 4 tygodnie. Uczestnik otrzymuje dostęp do materiałów teoretycznych oraz treści video wraz z ich omówieniem.