Zamów kontakt z konsultantem, który przedstawi Ci szczegóły oferty ORKE

Dane zamawiającego

Dane organizacji

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Kontakt do Administratora danych – e-mail: wsip@wsip.com.pl, numer telefonu: infolinia: (+48) 801 220 555 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 22 36 83 801 (z telefonów komórkowych) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Kontakt do inspektora ochrony danych: iod@wsip.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Każda osoba ma również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Zasady przetwarzania danych osobowych

oraz Polityka cookies

E-learning
Bezpieczeństwo w sieci komputerowej – Poziom 2 – CyberSkiller

Zamów szkolenie

Tematyka szkolenia: Edukacja medialna i cyfrowa. Kurs informatyczny CyberSkiller. Sieci komputerowe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

Jak zrealizować podstawę programową na poziomie rozszerzonym z informatyki dotyczącej sieci komputerowych oraz prowadzić kółka zainteresowań i przygotowywać do konkursów tematycznych?

To szkolenie jest dla Ciebie!

Dzięki udziałowi w szkoleniu:

  • Otrzymasz wiedzę jak działa protokół wysyłania poczty elektronicznej SMTP oraz podstawy bezpieczeństwa wysyłanej i odbieranej poczty.
  • Poznasz wybrane metody autoryzacji w przeglądarce internetowej (Digest, JWT).
  • Uzyskasz praktyczne wskazówki jak działa program SSH oraz poznasz praktyczne metody pozwalające przechwycić połącznie SSH.
  • Dowiesz się czym jest certyfikat klucza publicznego oraz do czego używany jest klucz prywatny w protokole HTTPS.
  • Dostaniesz dostęp do materiałów teoretycznych oraz materiałów Video przedstawiających sposób rozwiązania zadań wraz z omówieniem podczas trwania szkolenia.

 

Forma szkolenia:  e-learning
Czas trwania:  12 × 45 minut
Dostęp do platformy CyberSkiller:  90 dni (w tym 60 dni praca z klasą)

Każde szkolenie zawiera dostęp do platformy nauczania ze zdalnymi laboratoriami, dostępnymi 24/7 przez 90 dni (w tym 60 dni praca z klasą). Uczestnik otrzymuje dostęp do materiałów teoretycznych oraz treści video wraz z ich omówieniem.