Zamów wizytę konsultanta, który przedstawi szczegóły oferty

Dane zamawiającego

Dane organizacji

Administrator danych osobowych – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administratorem danych kierując korespondencję na adres poczty elektronicznej wsip@wsip.com.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): iod@wsip.pl.

E-learning
Matematyka to nie kosmos! Rozwijanie kompetencji matematycznych z wykorzystaniem zestawu edukacyjnego Kosmiczne Kodowanie Scottie Go!

Zamów szkolenie

Tematyka szkolenia: Metodyka

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

Jak nauka programowania wpływa na rozwój dziecka?
To szkolenie jest dla Ciebie!

Nauczyciel po odbytym szkoleniu:

  • Pozna innowacyjny zestaw edukacyjny „Kosmiczne Kodowanie Scottie Go!”
  • Dowie się, jak bezpiecznie przejść z działań offline do działań hybrydowych, czyli jak połączyć pracę w trybach offline i online poprzez zestaw edukacyjny „Kosmiczne Kodowanie Scottie Go!”
  • Otrzyma pakiet wskazówek do pracy z dziećmi;
  • Przygotuje się do zorganizowania nowoczesnego środowiska pracy bazującego na wiedzy o myśleniu komputacyjnym i logicznym w kontekście rozwijania kompetencji matematycznych;
  • Otrzyma dostęp do materiałów: filmów, ćwiczeń interaktywnych, materiałów teoretycznych.

Szkolenie odbywa się w środowisku internetowym – dostęp do kursu jest rozłożony w czasie, co zapewnia możliwość indywidualnej realizacji poszczególnych zagadnień. Zamieszczone na platformie materiały: filmy, ćwiczenia interaktywne, materiały teoretyczne, wskazówki dydaktyczne oraz wiele pomysłów na pracę z uczniami pozwolą na natychmiastowe wdrożenie elementów programowania do codziennej nauki. Pokazujemy, jak rozwijać kompetencje matematyczne w dobie edukacji zdalnej.

 

Forma szkolenia:  e-learning
Czas trwania e-learningu: 8 x 45 minut

Osoby zainteresowane tym produktem, które chcą wykupić dla siebie pojedyncze szkolenie, powinny wybrać w kalendarzu drugi czwartek miesiąca podczas zamawiania szkolenia online.
Zakwalifikowani uczestnicy dostaną powiadomienie o przydzieleniu do konkretnej grupy. Najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem kursu otrzymają link umożliwiający włączenie się do zajęć.

 

Program szkolenia

Poziom 1, kod poziomu: 0424E, czas trwania: 8x45min

  • potrafi zorganizować interaktywną przestrzeń nauczania oraz wykorzystywać w różnych sytuacjach dydaktycznych elementy programowania do rozwijania myślenia matematycznego,
  • wykorzystuje pakiet Kosmiczne Kodowanie do poszerzania kompetencji matematycznych uczniów.