Zamów kontakt z konsultantem, który przedstawi Ci szczegóły oferty ORKE

Dane zamawiającego

Dane organizacji

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Kontakt do Administratora danych – e-mail: wsip@wsip.com.pl, numer telefonu: infolinia: (+48) 801 220 555 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 22 36 83 801 (z telefonów komórkowych) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Kontakt do inspektora ochrony danych: iod@wsip.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Każda osoba ma również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Zasady przetwarzania danych osobowych

oraz Polityka cookies

E-learning
MEN
Microsoft Office 365 dla każdego! Poziom 0

Zamów szkolenie

Tematyka szkolenia: Kompetencje kluczowe w praktyce szkolnej
Zgodna z kierunkiem polityki oświatowej MEiN na 2021/22 rok

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

jak rozpocząć pracę z Microsoft Office 365 w szkole?
To szkolenie jest dla Ciebie!

Nauczyciele po odbytym szkoleniu:

  • Poznają sposoby poruszania się w usłudze Office 365 i jej najważniejsze funkcjonalności.
  • Nauczą się jak korzystać z funkcji: edycja, wymiana plików i wspólna praca na jednym dokumencie w czasie rzeczywistym – dokumenty Word, PowerPoint oraz Excel.
  • Dowiedzą się jak tworzyć interaktywne prezentacje za pomocą Microsoft Sway, czyli jak łączyć tekst, zdjęcia, filmy oraz inne materiały, aby prowadzić storytelling cyfrowy.
  • Poznają możliwości wykorzystania: OneDrive, Teams, skrzynka emailowa– Outlook.

Dzięki udziałowi w szkoleniu zdobędziesz pakiet podstawowych cyfrowych umiejętności, które stanowią pierwszy krok do zdalnego nauczania.

Forma szkolenia:  e-learning + webinar wprowadzający
Czas trwania e-learningu: 13 × 45 minut