Zamówienie

Zamów szkolenia

Partnerzy

BeCREO Technologies Sp. z o.o. – to polska firma z branży IT tworząca innowacyjne, intuicyjne oraz inteligentne rozwiązania do nauki programowania oraz mechatroniki dla edukacji. Realizujemy holistyczną wizję, wyposażając ucznia i nauczyciela w bezpieczne narzędzia dla zastosowania nowoczesnej technologii w procesie edukacyjnym. Nasze rozwiązania są uznane i stosowane na świecie, wyraźnie podnosząc prestiż i osiągnięcia polskiej nauki i edukacji. Współpracujemy z uznanymi specjalistami, instytucjami edukacyjnymi i badawczo-rozwojowymi oraz partnerami technologicznymi z kraju i ze świata.

W naszych rozwiązaniach wychodzimy od diagnozy potrzeb edukacyjnych, tak aby zwiększyć efektywność nauczania oraz zaangażowanie uczniów w proces zdobywania wiedzy. Dzięki utrzymywaniu stałego kontaktu z nauczycielami, ewaluujemy i doskonalimy nasze produkty, tworząc również ich obudowę i zapewniając użytkownikowi wsparcie na każdym etapie ich wdrażania. Takie podejście gwarantuje zgodność zarówno z aktualnym światowym stanem badań nad metodami nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, jak i z warunkami realizacji stosownych podstaw programowych.

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy i zawody przyszłości stają się coraz bardziej interdyscyplinarne, a umiejętność programowania jest przydatna w każdej dziedzinie życia i stała się dziś jedną z najważniejszych kompetencji cyfrowych.  Dawniej czytanie i pisanie świadczyły o zdobytych podstawach wykształcenia, a dziś umiejętność programowania staje się wskaźnikiem osiągnięcia podstawowego poziomu edukacji.

Produkty tworzone przez BeCREO Technologies są poparte m.in. badaniami i testami w Laboratorium Szkoły Przyszłości, Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego oraz wdrożeniami w szkołach w Polsce i na świecie. Tworzymy nową jakość. Łączymy sprawdzoną metodykę bazującą na współpracy w grupie, komunikacji oraz aktywnym włączaniu uczniów w proces zdobywania wiedzy z najnowszymi zdobyczami technologii – jak rozszerzona rzeczywistość. Efektywnie stymulujemy procesy poznawcze: eksperymentowania, podejmowania decyzji, planowania i organizacji swojej pracy.

Nasze unikatowe podejście w tej dziedzinie umożliwia nauczycielom i uczniom obcowanie z technologią w sposób naturalny w środowisku szkolnym oraz w domu.